buyukcekmece_sube_haberi

144. ŞUBE BÜYÜKÇEKMECE

Paşa Döner 144. Şubesi Büyükçekmece’ de açıldı. Paşa Döner dur durak bilmiyor. Büyükçekmece’ de ki ilk şubemizide hayırlısı ile açmış bulunmaktayız. Her zaman dile getirdiğimiz gibi önceliğimiz kalite ve vatandaş odaklı hizmet anlayışı ile yep yeni şubelerimizle yine karşınızdayız. Yeni şubemiz hem işletmecimize hem de siz değerli halkımıza hayırlı olması dileğiyle aramıza hoşgeldin diyoruz PAŞA DÖNER BÜYÜKÇEKMECE…

LEZZET FARKINI TATMAYAN KALMASIN…

baglar_mevkii_sube_haberi

143. ŞUBE BAĞLAR MEVKİİ

Paşa Döner olarak 2 günde iki yeni şube daha açmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Dün 142 şube olarak(13.04.2017) Gebze İbrahim Ağa Şubesi Bugün ise 143. şube olarak (14.04.2017) Bağlar Mevkii Şubesi İle sizlere daha fazla noktada hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz.

143 Şubesi ile kocaman bir aile olarak daha fazla noktada daha iyi hizmet anlayışı ile yeni şubelerimizi aynı heyecanla açmak için çalışmaya devam edeceğiz.

Her zaman kaliteyi ve iyi hizmet anlayışını benimseyen PAŞA DÖNER Ailesi olarak yeni şubelerimizin hem halkımıza hemde işletmecimize hayırlı olmasını dileriz.

Lezzet Farkını Tatmayan Kalmasın…

ibrahim_aga_sube_haberi

142. ŞUBE İBRAHİM AĞA

Paşa Döner olarak 2 günde iki yeni şube daha açmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Dün 142 şube olarak(13.04.2017) Gebze İbrahim Ağa Şubesi Bugün ise 143. şube olarak (14.04.2017) Bağlar Mevkii Şubesi İle sizlere daha fazla noktada hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz.

143 Şubesi ile kocaman bir aile olarak daha fazla noktada daha iyi hizmet anlayışı ile yeni şubelerimizi aynı heyecanla açmak için çalışmaya devam edeceğiz.

Her zaman kaliteyi ve iyi hizmet anlayışını benimseyen PAŞA DÖNER Ailesi olarak yeni şubelerimizin hem halkımıza hemde işletmecimize hayırlı olmasını dileriz.

Lezzet Farkını Tatmayan Kalmasın…

ortacesme_sube_haberi

141. ŞUBE ORTAÇEŞME

Paşa Döner 141. Şubesi Beykoz Ortaçeşme’ de hizmetinize girmiştir.

141 Şubesi ile her zaman daha iyisini daha çok noktada siz değerli halkımızla buluşturmayı hedefleyen PAŞA DÖNER yeni şubeleriyle yine sizlere hizmet veremeye devam edecektir.

Açılışımıza özel tüm ürünlerimiz halkımızla ücretsiz paylaşılacaktır.

LEZZET FARKINI TATMAYAN KALMASIN….

camcesme_sube_haberi

140. ŞUBE ÇAMÇEŞME

Paşa Döner 140. Şubesi Pendik Çam çeşme’ de açıldı. Paşa Döner en kaliteli hizmeti en fazla noktada sizlere ulaştırmak için şube çalışmalarına devam ediyor.
140. Şubemiz Çam çeşme’ de sizlere hizmet vermeye başlamıştır.
Tüm halkımızı bekleriz. Yeni şubemiz, işletmemiz ve halkımıza hayırlı olması dileği ile iyi günler dileriz…

Lezzet Farkını Tatmayan Kalmasın…

goztepe_sube_haberi

139. ŞUBE GÖZTEPE

139. ŞUBE GÖZTEPE
Paşa Döner şube zincirine bir yeni şube daha ekledi.
139. Şube olan Göztepe şubemiz tüm halkımıza ve işletmemize hayırlı olması dileği ile tüm halkımızı açılışımıza davet ediyoruz.
Her zaman daha iyisini daha çok noktada halkımızla buluşturan PAŞA DÖNER 139 Şubesi ile aynı kalite aynı hizmet anlayışı ile hizmetinizdedir.
 
LEZZET FARKINI TATMAYAN KALMASIN…
gulsuyu_sube_haberi

138. ŞUBE GÜLSUYU

Paşa Döner 138. Şubesi Maltepe Gülsuyu’ nda Hizmetiniz dedir.

Kalite, Hizmet, ve lezzetinb adresi PAŞA DÖNER bir yeni şube ile daha karşınızda olmaktan gurur duymaktadır.

138 Şube Sayısı ve  verdiği hizmet ile vatandaşlarımızın beğenisini ve takdirini alan PAŞA DÖNER Maltepe Gülsuyu’ nda yeni şubesi ile hizmete girmiştir.

Her zaman daha iyisini ve her zaman daha fazla nokta ile vatandaşın hizmetinde olan PAŞA DÖNER İstanbul Ve Anadolu’ da yeni şubeleri ile yine sizlerle birlikte olmaya devam edecek.

Paşa Döner Gülsuyu Şubemiz Halkımıza ve işletmecimize hayırlı olması dileği ile her zaman olduğu gibi bugüne özel ürünlerimiz

LEZZET FARKINI TATMAYAN KALMASIN DİYEREK tüm Halkımızı açılışımıza bekliyoruz.

tobb_2016_haber

SEKTÖRÜN LİDERİ YİNE TÜRKİYE BİRİNCİSİ

SEKTÖRÜN LİDERİ YİNE TÜRKİYE BİRİNCİSİ OLDU

PAŞA DÖNER YİNE EN HIZLI BÜYÜYEN GIDA FİRMASI OLDU

DÖNERSAN A.Ş.’ye ait PAŞA DÖNER, TOBB tarafından 2015 yılında düzenlenen 3. Dönem ödül törenini satış geliri artış hızına göre 8. Gıda sektöründe ise Türkiye 1. si olarak tamamlamıştı.
Bu yıl düzenlenen 4. Dönem ödül töreninde,çıtayı daha yukarı taşıyarak satış geliri artış hızına göre en hızlı büyüyen 100 şirket sıralamasında satış geliri artış hızına göre 4’üncü, Gıda sektöründe ise yine Türkiye 1.si olma başarısını göstererek ödül almaya hak kazandı.

Paşa döner, TOBB öncülüğünde Allworld Network ve Türkiye Ekonomi Politikaları Araştırma Vakfı işbirliğinde gerçekleştirilen 4. Dönem‘’Türkiye’nin en hızlı büyüyen 100 şirketi” yarışmasında 2016 yılında da göstermiş olduğu performans ile tekrar hak kazandı.

tobb_odul_2016_odul

SATIŞTA 4’ÜNCÜ, SEKTÖRÜNDE 1’iNCİ OLDU
Yapılan değerlendirmede, PAŞA DÖNER yüzde 1592 büyüyerek satış geliri artış hızına göre dördüncü, en hızlı büyüyen gıda firması alanında da birincilik alarak, çift dalda ödüle hak kazandı.

ÜST ÜSTE GELEN BAŞARININ SIRRINI AÇIKLADI
TOBB genel merkezindeki törende, ödülünü TOBB Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu’ nun elinden alan DÖNERSAN A.Ş. (PAŞA DÖNER) Yönetim Kurulu Başkanı Bayram Şenocak, yaptığı açıklamada; 2016 yılında da tekrarlanan bu başarının, Paşa dönerin, kendi geliştirdiği konsept ile yıllar içerisinde piliç but döner üretimi ve satışı konusunda hızla büyümesi, yeni yatırımlar yapılması, makine parkurunun geliştirilmesi, teknoloji yatırımları, ar-ge çalışmalarının sürekli arttırılması, çalışma ekibinin özverili performansı, kaliteden taviz verilmemesi ve Türkiye’nin birçok bölgesine, şubeleriyle yaygınlaşmada gösterdiği üstün performans olduğunu söyledi.

AYDA 4 MİLYON KİŞİHELAL ÜRÜNÜ TADIYOR
PAŞA Döner 135 şubesi ile aylık ortalama 4 milyon kişiye bu ürünü tattırmaktadır. Helal ürün konusundaki hassasiyet ve standartlar dikkate alınarak, üretimden son tüketiciye kadar hijyen, kalite ve müşteri memnuniyetine önem verilerek çalışmalar takip ediliyor.

135 ŞUBE İLE BÜYÜMEYE DEVAM
PAŞA DÖNER piyasada yaygın olan tavuk döner üretiminin aksine kendi geliştirdiği piliç buttan ürettiği döner ile de tüketiciden büyük ilgi görmeye devam ediyor. Kazanmayı karşılıklı memnuniyet ve müşteri odaklılık esasına dayandıran PAŞA DÖNER, İstanbul’un 32 ilçesinde 115 noktada, Anadolu’da ise 20 noktada olmak üzere toplamda 135 şube ile hizmet veriyor.

2000 ÇALIŞANLI BÜYÜK AİLE
PAŞA DÖNER, İstanbul‘daki 5000 metrekarelik üretim tesisinde Franchisse şubeleriyle birlikte yaklaşık 2000 kişiye de direk iş imkânı sağlıyor.
HELAL BELGEYE SAHİP
PAŞA DÖNER, aynı zamanda Helal sertifikası,uluslararası akreditasyon belgesi ve altın marka ödüllerine de sahip bulunuyor.

HEDEF, SEKTÖRDE YENİ YATIRIMLARLA LİDERLİĞİNİ KORUMAK
Şenocak, tekrarı alınan bu ödülün şirketin ne kadar doğru yolda olduğunu gösterdiğini söyleyerek, bundan sonraki hedeflerinin ise franchise şubeleri ile birlikte kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti temelinde sektörde öncülüğünü devam ettirmek olduğunu belirtti. Ülkemizin geleceğine katma değer oluşturmak ve milli ekonomiye katkı sağlamak için daha fazla üretmeye, çalışmaya ve Türk lirası bazında yeni yatırımlar yapmaya gayret edeceklerini ifade etti. Ayrıca başarı çıtasını daha da yukarıya çıkartarak müşterilerine en iyi hizmeti sunacaklarını söyledi.

sifa_mahallesi_sube_haberi

137. ŞUBE ŞİFA MAHALLESİ

Paşa Döner 137. Şubesini Tuzla Şifa Mahallesi’ n de açtı…
Paşa Döner her zaman olduğu gibi yine yeniden yeni bir şube ile karşınızda olmaktan gurur duyuyor.
137. Şube olarak Şifa Mahallesinde hizmet giren şubemiz sizlere yeni bir noktada hizmet vermekten kıvanç duyacaktır.
Yeni şubemiz Hem işletmecimize hemde tüm halkımıza hayırlı olması dileği ile hayırlı işler dileriz.
Tüm halkımızı her zaman olduğu gibi açılışımıza özel olarak tüm ürünlerimiz ücretsiz olarak paylaşılacaktır. Açılışımıza bekliyoruz.
LEZZET FARKINI TATMAYAN KALMASIN…

bursa_setbasi_sube_haberi

136. ŞUBE BURSA SETBAŞI

136. Şubemiz Bursa Setbaşı’ n da açıldı…

Paşa Döner İstanbul yapılanmasında olduğu gibi Türkiye genelinde de şubeleşmeye devam ediyor.

Zonguldak, Tokat, İzmir, Bandırma, Yalova, Safranbolu, Kocaeli, Konya, Bolu, Karabük, Çorlu ve en son olarak BURSA Şehrimizdeki şubemizle İstanbul dışı Şube sayımız 25′ e çıkmış oldu.

Toplamda Bursa Şubemizle birlikte şube sayımız 136 olumuş durumdadır. Günümüz koşullarında korkmadan yılmadan gün geçtikçe daha hızla ve daha kaliteli hizmetle hem halkımıza hem vatanımıza hizmet vermekten onur duymaktayız.

Siz değerli halkımızın takdiri ve beğenisi ile şube sayımızı arttırmaya ve daha kaliteli heizmet vermek için her daim çalışmaya devam edeceğiz.

Tüm Halkımızı Bursa Setbaşı Şubemizin açılışına Bekliyoruz. Her zaman olduğu gibi açılışımıza özel tüm ürünlerimiz halkımızla ücretsiz paylaşılacaktır.

LEZZET FARKINI TATMAYAN KALMASIN…